Nişantaşı St. Regis Garage Hair Repair Studio

Harun Yalçın - Nişantaşı St. Regis Garage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışmanı

 

- Bize biraz kendinden bahseder misin?

Tabii, şu an 23 yaşındayım ve yaklaşık 15 yaşımdan beri Garage Ailesiyle birlikteyim. Garage markasının bana birçok iyi özellik kattığına inanıyorum. Öncelikle aile olmayı, bir ekip olarak paylaşarak bir şeyler başarmayı bu markada öğrendim. Ayrıca mesleğim konusunda kendimi çok çok geliştirmekte yardımcı oldu. ‎

- Kuaförlük mesleğinin en sevdiğin tarafları nelerdir?

Kuaförlük mesleğinin en sevdiğim tarafını şöyle anlatabilirim. Karşımdaki kişiyi mutlu ettiğim zaman ben de çok fazla mutlu oluyorum. Bunu hissettiğim her defada da hırslanıp daha güzel şeyler yapmak için sabırsızlanıyorum. Yaptığın için kendisinden ilham alıyor olabilmek bence bu hayatta çok büyük bir şans çünkü doğru anda doğru yerdesin demek. 

- Garage Studio markasının sana kattıkları neler oldu?

Garage Studio markasının bana kattığı bir çok şey var aslında. Öncelikle genç yaşta bir meslek sahibi olmama yardımcı oldu ve ayrıca genç yaşta bir şube sahibi olmama da yardımcı oldu. Bir çok şeyi başarmamda bana yol gösteren marka kurucumuz Ahmet Çoban bu konuda bana verdiği destek için teşekkür ederim. ‎

- Kendi kelimelerinle Garage Studio'larını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? Peki senin imzan olan uygulama hangisi?

Garage Studiolardaki en sevdiğim uygulamalar Brushlight ve Desert red uygulamaları. Tabii ki bir çok uygulamayı seviyorum ama bahsettiğim bu iki uygulamayı kendime göre yorumlayarak kendi imzamı kattığımı da düşünüyorum. 

- Son dönemlerde saçı ve imajıyla en beğendiğin ünlüler kimler?Kimin saçını sana emanet etmesini isterdin?

 Son dönemde hem imajı hem de saçlarıyla beğendiğim isim Sevval Şahin zaten saçlarını ben yapıyorum :)

- En sevdiğin Garage Organics ürünleri hangileri ? Bize bu ürünlerle ilgili verebileceğin farklı bir uygulama önerisi var mı?

En sevdiğim Garage Organics ürünlerinden biri Leave-in Treatment No.2 Sprey. Bu ürünün inanılmaz hızlı ve etkin şekilde saçı yumuşatarak parlaklık vermesi çok hoşuma gidiyor. Bir de Hair Balm saça verdiğini parlaklık ile kullanması çok keyifli bir ürün.  ‎

- Salonu ziyaret eden ya da seni buradan okuyan kadınlara saçları ile ilgili tek bir tavsiye verecek olsan bu ne olurdu?

Salonumuzu ziyaret eden ya da beni buradan okuyan kadınlar için tek bir cümle ile şunu önermek isterim; hayatını daha güzel bir açıdan bakmak istiyorsa Garage Studio’ları kesinlikle ziyaret etmelerini diliyorum. Her kadın bu farklı yaşamalı bence. 

Harun Yalçın'a ulaşmak için 0542 516 28 05

Harbiye, The St. Regis Hotel, Mim Kemal Öke Cad. No:35

Şişli / İstanbul

T: 0542 516 28 05