Caddebostan Garage Hair Repair Studio

Güney Aslan - Caddebostan / Ataşehir Garage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışmanı 

 -Kaç yıldır Garage Hair Repair Studio bünyesindesin?

Garage Hair Repair Studio ile 1 senedir birlikteyiz.

-Garage Studio markasının sana katkıları neler oldu?

Markanın bana katkılarını kısaca özetlemem gerekirse, çoğu eğitimli kuaförün tekniğini az-çok bildiği uygulamaları Garage Studio vizyonu ile birleştirerek uyguladığımızda çok daha başarılı ve modern işler çıkarmamız olarak açıklayabilirim. 

-Kendi kelimelerinle Garage stüdyolarını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? En sevdiğin Garage Organics ürünü hangisi? 

Garage Studio gerçekten anlatılmaz yaşanır ama bunu yaşayıp da değerini bilmen de önemli. Çünkü tırnaklarıyla kazınıp gelinmiş ve emek gösterilmiş bir salon. Benim marka ile geçmişim sadece 1 yıl olmasına rağmen onu çocuğum gibi görüyorum. Her alanda korumaya özen gösteriyorum  En sevdiğim uygulama “Brushlight”. En sevdiğim Garage Organics ürünü de “Hair Balm”. İçeriği sanki sihirli, sağlığına kavuşturamayacağı saç yok bence.  

-Sence şu sıra saçta neler moda? Hangi renkler? Nasıl kesimler, boylar?

Sarı saçlar, özellikle bej sarılar, yüz çevresinde altın bir hareyi andıran “Facelight” uygulamaları ve Garage Studio'nun son harikası soğuk kahve tonu “Kurşuni”. Kesim olarak “long bob” diye tanımladığımız uzunca küt modeller tercih ediliyor. Bu kesimlerle gayet modern sonuçlar ortaya çıkıyor. Ayrıca sanki kendiliğindenmiş gibi sağlıkla dalgalanan saçlar yine doğallığın öne çıktığı bu dönemde kadınların en çok ulaşmak istedikleri modellerden.

-Boş zamanlarda ne yapmayı seversin? Hobiler? Sporlar?

Boş zamanımda genelde ailemle olmaya özen gösteririm. Geriye kalan kısımlarda sosyal medyada, websitelerinde, dergilere göz gezdirerek dünyadaki saç/güzellik konusundaki son gelişmeleri, trendleri takip etmeye çalışırım. Araba kullanmak ve PlayStation yoğun iş günlerin stresinden uzaklaşmama yardımcı oluyor. 

-Sende iz bırakmış, çok sevdiğin bir film var mı?

Jason Statham bütün filmleri diyebilirim. Aksiyon filmlerini seviyorum sanırım genelde.

-Saçını ve tarzını beğendiğin isimler kimler?

Model Sofia Jamora’nın son derece doğal ve yüzüne masum bir ışık katan dalgaları bence çok başarılı. O da az makyaj ve bohem tarzı ile bu saçı çok iyi tamamlıyor.

 

Güney Aslan'a ulaşmak için 0216 411 11 13

Caddebostan Mah. Selin Sok. (Caddebostan İskele Sok.)

İskele Apt. No:11 Kadıköy / İstanbul 

caddebostan@garagehairrepair.com