Göktürk Garage Hair Repair Studio

Umut Çoban - Göktürk Garage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışmanı

-Kaç yıldır Garage Hair Repair Studio bünyesindesin?

 Garage Hair Repair Studio bünyesinde 9 yıldır çalışmaktayım..

-Garage Studio markasının sana katkıları neler oldu?

Garage Hair Repair Studio’nun bana katkılarının başında alışılagelmiş saç trendlerinden daha çok saçın kendi doğal yapısını bozmadan renklendirme işlemi yapabilmek gelmektedir. Özellikle Ahmet Çoban’ın saça bakış açısı kariyerimi şekillendiren en önemli nokta oldu. Kendisinin vizyonu ile deneyimlerimi bütünleştirebildiğim için işimi yaparken kendimi daha rahat ifade etme özgürlüğüne kavuşmuş oldum.

-Kendi kelimelerinle Garage stüdyolarını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? En sevdiğin Garage Organics ürünü hangisi?

Garage Hair Repair Studio’da çok uzun zamandır vakit geçirdiğim için her detayı ve uygulamayı benimsiyorum aslında. En sevdiğim işlem “brushlight”. Çünkü saçın yapı ve rengini bozmadan güneşten doğal olarak açılmış etkisine daha yakın hissediyorum. En sevdiğim Garage Organics ürünü ise “Hair Balm”: içerisindeki bitki özleri sayesinde saç uçlarını onarıyor ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

-Sence şu sıra saçta neler moda? Hangi renkler? Nasıl kesimler, boylar?

Yaz sezonunda olduğumuzdan genel olarak kendi renginde açılmış saçlar trend ve ben bu trendin hiç bitmeyeceğini düşünüyorum. Saçın rengindeki kendiliğinden ışıltılar, belirgin katlar ve saç toplandığı zamanki "curtain bangs" perçem düşüşleri favorilerim arasındadır.

-Boş zamanlarda ne yapmayı seversin? Hobiler? Sporlar?

Boş zamanlarımda genel olarak yeni doğan bebeğimle ve ailemle vakit geçirmeyi tercih ediyorum. Bunun dışında arkadaşlarımla fikir alışverişi yapmak ve sosyalleşmek de hobilerim arasındadır.

-Sende iz bırakmış, çok sevdiğin bir film var mı?

Bilenler bilir, Superman serisi bende oldukça iz bırakmıştır :)

-Saçını ve tarzını beğendiğin isimler kimler?

Saçında yaptığı her değişiklik, renklendirme veya kesim modelini kendine yakıştırıp bir de üzerine sezon trendlerini belirleyen Hailey Bieber sanırım bu soruya uygun bir cevap olacaktır.

Umut Çoban'a ulaşmak için 0531 706 55 00

Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. Country Life No:30-32 Göktürk 

T: 0531 706 55 00