Bahçeşehir Garage Hair Repair Studio

Onur Çamur - Bahçeşehir Garage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışmanı

-Kaç yıldır Garage Hair Repair Studio bünyesindesin?

Garage Hair Repair Studio’nun kuruluşundan beri varım.

-Garage Studio markasının sana katkıları neler oldu?

Mesleki kişiliğimi ortaya çıkarma anlamında Garage Studio’nun katkısı sınırsız olmuştur.

-Kendi kelimelerinle Garage stüdyolarını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? En sevdiğin Garage Organics ürünü hangisi?

Garage Studio, yaptığı yeniliklerle sektördeki monotonlaşmış bakışı değiştirdi öncelikle. Yepyeni bir heyecan ile kuaförlüğe farklı bir açıdan bakmayı gösterdi. Bu sırada ekipte bulunanların içlerindeki kabiliyetleri ortaya çıkarıp ve özgüvenle çalışmalarına olanak verdi. Garage Organics markasında en sevdiğim ürün Aloe Gel. Aloe Vera’nın her derde derman yararları ile saçların köklerini güçlendiriyor, dökülmeyi azaltıyor, saç derisindeki rahatsızlıkları gideriyor, yağ dengesini kuruyor. Bir de cildi nemlendiriyor, daha ne olsun!

-Sence şu sıra saçta neler moda? Hangi renkler? Nasıl kesimler, boylar?

“Midlength” dediğimiz omuz altı ve üstü saç boyları çok popüler son dönemde. Hafif dokulara sahip olan bu kesimin ikinci renklerle buluştuğu saçlar sıkça talep ediliyor.

-Boş zamanlarda ne yapmayı seversin? Hobiler? Sporlar?

Mesleğimin getirdiği hayat şartları açıkcası boş zamanı biraz kısıtlıyor. Kedilerimle beraber dinlenmeyi seviyorum. Bunun dışında sevdiğim müziklere, kitaplara ve filmlere zaman ayırmaktan büyük keyif alıyorum. Yüzmeyi de seviyorum.

-Sende iz bırakmış, çok sevdiğin bir film var mı?

Efsanevi oyuncu Steve McQueen’in oynadığı 70’li yıllarda yapılan “Papillon” filmini söyleyebilirim. Suçsuz yere ceza alan Fransız bir kürek mahkumunun her türlü kötü şarta rağmen umudunu yitirmeyişi ve inancı doğrultusunda bu durumun üstesinden gelmesi beni etkilenmişti. Hayatın zorluklarına bakışımın gelişmesinde kesin katkısı olmuştur.

-Saçını ve tarzını beğendiğin isimler kimler?

Güney Afrikalı oyuncu ve müzisyen Yolandi Visser ve model Taylor Hill. İkisi çok farklı tarzda isimler. Yolandi androjen bir stile sahip Taylor Hill ise tam bir esmer güzeli. Fakat ikisi de tarzlarına kendilerine has detaylar ekleyerek özgün kişiliklerini çok iyi yansıtıyorlar. Bizim de Garage Stüdyo’da kişisel stil çok önem verdiğimiz bir şey olmuştur her zaman.

Onur Çamur'a ulaşmak için 0530 583 75 80

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Doğa Park Cad. L Blok

No:13-15 LJ Başakşehir / İstanbul

T: 0530 583 75 80

bahcesehir@garagehairrepair.com