İzmir Garage Hair Repair Studio

Murat Deler - İzmir Garage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışman

-Kaç yıldır Garage Hair Repair Studio bünyesindesin?

Garage Studio bünyesinde 3 yıldır çalışıyorum. 

-Garage Studio markasının sana katkıları neler oldu?

Bu firmanın bana kattığı en önemli artılardan biri kadınları anlayabilmek ve hayal etmek oldu. Gelişmek, hep daha iyisini istemek, kendine özel bir tarz yaratma arzum oldu. Aynı zamanda bu markadaki ekip ruhu ve büyük bir aile olma anlayışı ve çalışanlarına aşıladığı güveni çok değerli buluyorum. Çünkü şirkete güven kendine güveni getirir. Kendine güvense müşteri memnuniyetini… 

-Kendi kelimelerinle Garage Stüdyolarını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? En sevdiğin Garage Organics ürünü hangisi?

Garage Studio demek; müşteri memnuniyeti odaklı işletme anlayışı demek benim için. Müşterinin kapıdan girdiği anda aldığı mis gibi kahve kokusundan, özel tasarlanmış oturma alanlarına, organik saç bakım uygulamalarına tüm detaylarına kadar düşünülmüş, her türlü konfor demek. Kişiye özel çözümler yaratma, müşterinin beklentilerini anlayabilmek ve aynı dili konuşarak güven yaratmak ve değerli hissettirmek… Garage Studio’yu bana göre diğer salonlardan ayıran ve bir marka olmasını sağlayan en önemli özelliklerden. Çünkü değerli hissetmek paha biçilmez.

En sevdiğim uygulama Facelight, çünkü kadınların bakışları, kendinden duruşları ve imajlarını tamamlayan saçları en büyük silahları. Yaratmak istediğim ifade güçlü, seksi ama bir o kadar da doğal ve duru. Bu doğal, pırıl pırıl ifadeyi yaratmak için doğru bir Facelight uygulaması ideal.

Leave-in Treatment en sevdiğim Garage ürünü. Nemli saça işlem öncesi uyguladığınızda yüksek ısının zararını en aza indirgemiş oluyorsunuz ve saça nem kazandırarak hızlıca bakım uygulayabiliyorsunuz. Günümüzde çalışan ve vakti kısıtlı olan kadınlar için oldukça uygun. 

-Sence şu sıra saçta neler moda? Hangi renkler? Nasıl kesimler, boylar?

Dünyada başlayan makyajsız, doğal güzellik akımı aslında saç tasarımına da yansıdı diyebiliriz. Az makyaj, doğal kaş ve saç üçlüsünün uyumuyla sağlanan natürel güzellik anlayışı önde geliyor.

Revaçta olan kesimler ve renkler için kesin bir şey söylemek hatalı olur. Daha ziyade kişinin kendi yüz hatlarına yakışan kesimler ve ten rengine, gözlerine vs. yakışan renklendirme uygulamaları ile kişisel sonuçlar yaratmak önem kazandı.

Bu yüzden uygulamaya geçmeden müşteri ile yaptığımız görüşmeler bazen uygumalamanın kendisinden uzun sürer.

 -Boş zamanlarda ne yapmayı seversin? Hobiler? Sporlar?

Boş zamanlarımda motor ile seyahat ederim. Doğa ile iç içe olmayı sevdiğim için dinlenmek ve düşüncelerime odaklanmak için tabiatta uzun yürüyüşlere çıkarım. İşim gereği güzellik trendlerini şekillendiren moda dergilerini takip ediyorum. Farklı ülkelere seyahat etmeyi de seviyorum. 

-Sende iz bırakmış, çok sevdiğin bir film var mı?

En sevdiğim filmlerden biri 2014 Fransız yapımı bir bilimkurgu olan “Lucy”. İnsan beyninin sınırsızlığı, ulaşabileceği üstün kavrama yeteneği ve alabildiğine hayal etme gücü bu filmde çok güçlü olarak anlatılıyor.

-Saçını ve tarzını beğendiğin isimler kimler?

Alexa Chung’ın naif ve doğal duruşunu beğeniyorum. Saçında aslında çok profesyonel müdahaleler var ama sanki kendi yapmış kadar zahmetsiz duruyor. Amerikalı model/oyuncu Arielle Vanderberg de yine böyle bir isim.

 

Murat Deler'e ulaşmak için 0232 421 01 41

Vasıf Çınar Bulvarı, Büktaş Apartmanı, No:9 Zemin Kat D:2

Alsancak- Konak/ İzmir

T: 0232 421 01 41