Acıbadem Garage Hair Repair Studio

Mustafa Akkuş - Acıbadem Garage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışmanı

-Kaç yıldır Garage Hair Repair Studio bünyesindesin?

Garage Hair Repair Studio bünyesinde 2 yıldır calışmaktayım.

-Garage Studio markasının sana katkıları neler oldu?

Garage Hair Repair Studio’nun bana en büyük katkılarından biri, yeni jenerasyon saç renklendirmelerini öğrenmem oldu sanırım. Ahmet Çoban’ın saç konusundaki inovatif bakışı ve kazandırdığı yeni tekniklerle hergün farklılaştığımızı görmek ve böyle bir ekipte olmak işimden keyif almamı sağlıyor.

-Kendi kelimelerinle Garage stüdyolarını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? En sevdiğin Garage Organics ürünü hangisi?

Garage Hair Repair Studio anlatılmaz yaşanır :) Garage Hair Repair Studio’daki favorim olan uygulama “Brushlight”. Salonumuzun genel vizyonu olarak da doğal calışmalar yapmayı sevdiğimiz için sanırım “Brushlight”ın yüze kazandığı natürel ışığı çok seviyorum. En sevdiğim Garage Organics ürünü ise Hair Serum.

-Sence şu sıra saçta neler moda? Hangi renkler? Nasıl kesimler, boylar?

Yaz sezonu olduğu icin genel olarak sarı saçlar, “beach-blonde”lar, bej sarılar ve güneşten açılmışçasına ışıltılı saçlar oldukça revaçta. Kesim olarak omuz hizasında, “midlenght” kesimler ve şekillendirme olarak favorimse plaj dalgaları.

-Boş zamanlarda ne yapmayı seversin? Hobiler? Sporlar?

Boş zamanlarımda genelde ailemle zaman geçirmeyi tercih ediyorum ve işimle ilgi yenilikleri takip etmeyi seviyorum. Kafamı dağıtmak için PlayStation oynarım.

-Sende iz bırakmış, çok sevdiğin bir film var mı?

Gladyatör filmi beni çok etkilemişti.

-Saçını ve tarzını beğendiğin isimler kimler?

Victoria Secret mankenlerinden Candice Swanepoel saçındaki yumuşak, ışıltılı dalgaları ile sarı saç için harika bir örnek bence.

Mustafa Akkuş'a ulaşmak için 0216 519 29 50