Levent Garage Hair Repair Studio

 

Yılmaz Çoban- Levent Garage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışman

 -Kaç yıldır Garage Hair Repair Studio bünyesindesin?

Garage Studio bünyesinde kurulduğundan beri bulunuyorum ve hızlı gelişimini mutlulukla takip ediyorum.  

-Garage Studio markasının sana katkıları neler oldu?

Bu markanın bana kattığı en önemli artı yenilikçilik oldu. Garage Hair Repair Studio sürekli daha yeniyi bulmanın ve onu markaya adapte etmenin peşinden giden bir kurum. Bu benim çalışma tarzıma da yansıdı. Ayrıca farklı teknikleri öğrenmemi sağladı. Garage’ın en iyi yanlarından biri de diğer firmalarda ancak ender rastlanabilecek bir ekip ruhunu sağlayabilmemiz. Bu ekiple çalışmaktan büyük bir keyif duyuyorum. 

-Kendi kelimelerinle Garage Stüdyolarını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? En sevdiğin Garage Organics ürünü hangisi?

Garage Studio’nun ruhunu tadabilmek çok önemli. Bu markada olmanın değerini bilmek gerek. Çünkü tüm ekip üyelerinin içindeki cevheri dışarı çıkarttığımız ve tek tek bir değer haline dönüştürmek istediğimiz, gelecek kazandıran çok iyi bir okul aynı zamanda burası. 

En sevdiğim uygulama Facelight, Çünkü yüze harika bir aydınlık veriyor, şaşırtıcı bir şekilde insanları anında daha mutlu, enerjik gösterebilen bir uygulama. Ayrıca uzun ömürlü kullanılabiliyor. Leave-in Treatment en sevdiğim Garage ürünü. Saça banyo sonrasında uygulanıyor ve durulanmıyor. Hem çok pratik bir ürün hem de saçta kaldıkça bakım yapmaya devam ediyor. Bence Garage markası için ikonikleşecek bir ürün bu. Hangi müşterime tavsiye ettiysem müdavimi oldu. 

-Sence şu sıra saçta neler moda? Hangi renkler? Nasıl kesimler, boylar?

Önümüzdeki dönemde saçta daha sıcak tonların moda olduğuna şahit olacağız. Özellikle altın sarılar çok revaçta. Ayrıca Garage Studio ile markalaşan çöl yanığı tonlarında Desert Red yine popülerliğini arttıran sıcak tonlardan olacak.

Benim de favorim olan facelight tekniği saçının genelinde çok açık tonlara gitmek istemeyen ama yüzüm aydınlansın diyenler için öne çıkan harika bir uygulama. Her geçen gün daha çok soruluyor, talep ediliyor. Bunun daha da artacağı görüşündeyim. 

Kesimde ise Ghost Cut! Bu kesim cılız saçı daha hacimli, kabarık saçı daha şekilli, katları daha doğal ve yüzü daha ince gösteriyor. Çünkü herkese göre “terzi işi” uyarlanarak kesiliyor. Bu nedenle önümüzdeki dönemin moda kesimi Ghost Cut olacak diyorum.  

 -Boş zamanlarda ne yapmayı seversin? Hobiler? Sporlar?

Benim için her zaman en başta eşim ve kızlarım gelir. Onlarla maksimumda zaman geçirmeye çalışıyorum. Ailemle biriktirdiğimiz mutlu anlar paha biçilmez. Bana kalan zamandaysa arabayla gezerek sevdiğim müziklerle biraz aklımı boşaltmaya çalışıyorum. Spor yapmaya pek zamanım kalmıyor maalesef şu ara.  

-Sende iz bırakmış, çok sevdiğin bir film var mı? 

Xmen, 300 Spartalı ve “Hızlı ve Öfkeli” serisinin tamamını sayabilirim. Aksiyonun bol olduğu filmler hoşuma gidiyor.  

-Saçını ve tarzını beğendiğin isimler kimler?

Beyonce hem Afro, hem dalgalı hem de düz olarak saçını en başarılı aksesuarı haline getirmiş bir isim. Natürel geçişleri ile oldukça doğal duruyor. Onun yanı sıra iyi uygulanmış highligthları ile influencer’lardan Negin Mirsalehi ve koyu tonunu asla bozmaması gerektiğini düşündüğüm ünlü model Emily Ratajkowski.

Yılmaz Çoban'a ulaşmak için 0212 281 44 44

 

Onur Çamur - Levent Garage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışmanı

-Kaç yıldır Garage Hair Repair Studio bünyesindesin?

Garage Hair Repair Studio’nun kuruluşundan beri varım.

-Garage Studio markasının sana katkıları neler oldu?

Mesleki kişiliğimi ortaya çıkarma anlamında Garage Studio’nun katkısı sınırsız olmuştur.

-Kendi kelimelerinle Garage stüdyolarını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? En sevdiğin Garage Organics ürünü hangisi?

Garage Studio, yaptığı yeniliklerle sektördeki monotonlaşmış bakışı değiştirdi öncelikle. Yepyeni bir heyecan ile kuaförlüğe farklı bir açıdan bakmayı gösterdi. Bu sırada ekipte bulunanların içlerindeki kabiliyetleri ortaya çıkarıp ve özgüvenle çalışmalarına olanak verdi. Garage Organics markasında en sevdiğim ürün Aloe Gel. Aloe Vera’nın her derde derman yararları ile saçların köklerini güçlendiriyor, dökülmeyi azaltıyor, saç derisindeki rahatsızlıkları gideriyor, yağ dengesini kuruyor. Bir de cildi nemlendiriyor, daha ne olsun!

-Sence şu sıra saçta neler moda? Hangi renkler? Nasıl kesimler, boylar?

“Midlength” dediğimiz omuz altı ve üstü saç boyları çok popüler son dönemde. Hafif dokulara sahip olan bu kesimin ikinci renklerle buluştuğu saçlar sıkça talep ediliyor.

-Boş zamanlarda ne yapmayı seversin? Hobiler? Sporlar?

Mesleğimin getirdiği hayat şartları açıkcası boş zamanı biraz kısıtlıyor. Kedilerimle beraber dinlenmeyi seviyorum. Bunun dışında sevdiğim müziklere, kitaplara ve filmlere zaman ayırmaktan büyük keyif alıyorum. Yüzmeyi de seviyorum.

-Sende iz bırakmış, çok sevdiğin bir film var mı?

Efsanevi oyuncu Steve McQueen’in oynadığı 70’li yıllarda yapılan “Papillon” filmini söyleyebilirim. Suçsuz yere ceza alan Fransız bir kürek mahkumunun her türlü kötü şarta rağmen umudunu yitirmeyişi ve inancı doğrultusunda bu durumun üstesinden gelmesi beni etkilenmişti. Hayatın zorluklarına bakışımın gelişmesinde kesin katkısı olmuştur.

-Saçını ve tarzını beğendiğin isimler kimler?

Güney Afrikalı oyuncu ve müzisyen Yolandi Visser ve model Taylor Hill. İkisi çok farklı tarzda isimler. Yolandi androjen bir stile sahip Taylor Hill ise tam bir esmer güzeli. Fakat ikisi de tarzlarına kendilerine has detaylar ekleyerek özgün kişiliklerini çok iyi yansıtıyorlar. Bizim de Garage Stüdyo’da kişisel stil çok önem verdiğimiz bir şey olmuştur her zaman.

Onur Çamur'a ulaşmak için 0212 281 44 44

Levent Mah. Güvercin Sok. No:15/17 Levent/İstanbul

T: 0212 281 44 44 

 levent@garagehairrepair.com