Teslimat Şartları

Ödemeniz onaylandıktan  sonra, internet sayfamizdan seçerek sipariş edilen ürün,  adrese teslim edilmek üzere 4 İŞ GÜNÜ içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir

Tarafınıza siparişinizi oluşturduktan sonra bir onay e-maili ve siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip numarasının bulunduğu bir e-mail daha olmak üzere 2 adet e-mail gönderilecektir. ( Lütfen e-mail adreslerinizi spam dosyaları da dahil olmak üzere kontrol ediniz.)

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilir.190 TL'ye kadar olan siparişlerinizde kargo ücreti 17 TL'dir. 190 TL ve üzeri siparişleriniz kargo ücreti olmadan gönderilir.

Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Kargo, teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin gidip teslim almanız gerekmektedir.

Ürün kargo tarafından adrese ulaştığında; ürünün kargo görevlisinin önünde incelenerek teslim alınması önerilir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünün iadesi gerekir.