İzmir Ataşehir Garage Hair Repair Studio

Fikret Baldak - İzmir AtaşehirGarage Hair Repair Studio Sorumlusu/Danışman

- Bize biraz kendinden bahseder misin?

Merhaba ben Fikret Baldak ;38 yaşındayım. 20 Yıldır Bayan kuaförü sektöründe çalışmaktayım.
Bu mesleğe çok severek ve isteyerek başladım. İstanbul'da mesleki hayatım oldu. Daha sonra yurtdışı serüvenim oldu. Kısa bir süreden sonra bir karar alarak İzmir'e geldim. İyi ki gelmişim diyorum. 12 yıldır Garage ailesindeyim.


- Kuaförlük mesleğinin en sevdiğin tarafları nelerdir?

Kuaförlük mesleğini ilk başladığım günden beri severek yapıyorum. İşimi iyi yapmak en sevdiğim kısmı. Bu nedenle hep öğrenmek, kendimi geliştirmek, yeni uygulamaları mesleğime katmak benim için önemli. Her gün yeni insan tanıyoruz bu kişisel gelişim için insana büyük artı kazandırıyor. Her insan, her saç ayrı bir hikaye ve ayrı bir iletişime sürüklüyor insanı. Aynı şekilde her aldığımız eğitim de.

- Garage Studio markasının sana katkıları neler oldu?

Garage Studio Markası hayatıma büyük dokunuşları olan bir marka. Burada kendimi her anlamda geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Çünkü vizyonu ve marka değeri çok yüksek. Sürekli öğreniyor ve yenileniyoruz. Trend uygulamaları kendi bakış açımızla uyarlıyoruz. Deniyoruz ve başarıyoruz. Serüven, öğrenme, heyecan ve tutku hiç bitmiyor. Bu da insanı iyi hissettiriyor. Bu ailede olmak büyük şans.

- Son dönemlerde saçı ve imajıyla en beğendiğin ünlüler kimler? Kimin saçını sana emanet etmesini isterdin?

Güzel soru =) Beyonce'nin saçlarını yapmak isterim tarzına bayılıyorum. Ten rengi, hayat tarzı, yaşayış biçimi ve saç stili güzel bir kombin. Kendisiyle çalışmak isterdim saç anlamında.

- Son dönemde sana çok ilham veren bir tatil, kitap ya da film oldu mu?

Bence İsviçre çok güzel bir ülke, sevdiğim kitap ise Pierre Franckh - Rezonans Kanunu. İkisi de benim için etkileyiciydi.

- Kendi kelimelerinle Garage Studio'larını nasıl anlatırsın? En sevdiğin uygulamalar hangileri? Peki senin imzan olan uygulama hangisi?

Garage markası her anlamda büyük bir vizyon katıyor insana. Daha önce de söylediğim gibi öğrenmek bitmiyor. Sektörde bizim ortaya çıkardığımız nice uygulamalar var. Ve ben bütün uygulamaları çok seviyorum hepsi ayrı bir güzel.

- En sevdiğin Garage Organics ürünleri hangileri? Bize bu ürünlerle ilgili verebileceğin farklı bir uygulama önerisi var mıdır?

No.2’yi çok seviyorum saçlara çok güzel şekil ve hoş bir koku veriyor, saçın rahat açılmasını ve rahat şekil almasını sağlıyor. Her kadının bu ürünle tanışması gerekiyor. Tanışan kesinlikle vazgeçemeyecektir.

- Solonunu ziyaret eden ya da seni buradan okuyan kadınlara saçları ile ilgili tek bir tavsiye verecek olsan bu ne olurdu?

Çok fazla şey söylemek isterim ama ;Saçlarınızı çok sevin demek doğru olur :)

 

Fikret Baldak'a ulaşmak için Whatsapp: 0530 870 48 35

Ataşehir Mah. 8019/24 Sok. No:5 

Çiğli / İzmir