Deniz Baysal x Garage Organics

Deniz Baysal x Garage Organics

Sağlıklı saç ürünleri markası Garage Hair Repair’ın popüler ürünlerinden Leave-in Treatment No.2 Sprey bu sonbaharda ünlü oyuncu Deniz Baysal ile bir araya geliyor!  

Garage Hair Repair Leave-in Treatment No.2, durulanmaya gerek olmayan formülü ile banyo sonrasında saçı anında yumuşatıyor, besliyor, ısıdan ve çevresel faktörlerden koruyor. Banyo sırasında saç kremi kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran Leave-in Treatment ince losyon yapısı ile saçta kalan diğer bakım ürünlerinin aksine saçı yağlandırmadan bakım yapıyor.  

Yoğun set programı sırasında pratik ürünleri tercih eden Deniz Baysal “Leave-in Treatment benim için harika bir kurtarıcı oldu, banyo sonrasında saçımı kırmadan, kolayca tarayabiliyorum. Sette gün boyunca saçımı birçok defa şekillendirmemiz gerekebiliyor. Isı ile yapılan şekillendirmeler hem saçlarımı kurutuyor hem de dokusunu inceltiyordu. Şimdi saçımı bu sprey ile korumaya alabiliyorum. Bence çok pratik bir ürün.” sözleriyle ürünü anlatıyor ve ekliyor. Garage Hair Repair ve Garage Organics markalarının arkasında Türkiye’nin tanınmış kuaförü Ahmet Çoban var. Bence ürünlerin saçın ihtiyaçlarını, özellikle de Türk kadının saçlarının ihtiyaçlarını bilen bir kuaför tarafından tasarlanmış olması güven veriyor. Bu nedenle Garage ürünlerini daha çok insanın tanımasına aracı olmak istedim. Limitli sayıda satışa çıkacak olan Deniz Baysal x Garage Hair Repair Leave-in Treatment ürünleri için anı niteliğinde bir de özel ambalaj tasarladık.”  

Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç bakım ürünlerinin yaratıcısı Ahmet Çoban bu özel işbirliği hakkında “Deniz Baysal Türkiye’nin genç nesil, en başarılı ve kişisel stili ile en beğendiğim isimlerinden biri. Saçlarını bir süredir Garage Studio’larına emanet ediyordu. Hem renklendirme uygulamalarında hem saç bakım ürünlerinde ikimiz de doğallığa önem veriyoruz. Bu anlamda Leave-in Treatment’ı beğenerek kullanması beni çok mutlu ediyor. Bu proje aracılığı ile isimlerimizin bir araya gelmesi harika oldu! Ekim’de satışa çıkacak ürünler için şimdiden çok heyecanlıyım.” diyor.

Alışveriş için lütfen tıklayın.


Yorum bırak

Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.