Yeni Yılda Önce Kendinizi Ödüllendirin! 

Yeni Yılda Önce Kendinizi Ödüllendirin! 

Yılbaşı dönemi; hepimizin yeni yılın getireceği mutlu günlere ve başarılara umutla baktığımız, senenin en özel dönemlerinden biridir. Bu günlerde bir taraftan tatlı bir telaşla sevdiklerimizi mutlu edecek hediyeleri seçeriz bir taraftan da kendimize dair yeni yıl kararları almaya başlarız.  

Daha çok spor yapmak, sevdiklerimize zaman ayırmak, daha fazla kitap okumak gibi kararların yanı sıra yeni yıla girerken dış görünüşümüzde de bazen küçük, bazen köklü değişiklikler yapmak isteriz. Tabii konu dış görünüşümüz olunca saçımız en çok dikkat çeken yanlarımızdan olduğu için kuaförün yolunu tutarız.  

Saçınızı değiştirip de çok mutlu olduğunuz bir anı hatırlayın. Kendinizi daha güzel, daha güvenli hatta dinamik hissetmemiş miydiniz? İşte biz sizi o mutlu ana geri götürmek istiyoruz. Kısacası 2020’e girerken önce kendinizi ödüllendirin.  

Bunun için size harika bir sürprizimiz var! 20 Aralıktan başlayarak yıl sonuna kadar Garage Organics websitemizden yaptığınız tüm 200 TL ve üzeri alışverişlerde paketinizden Garage Hair Repair Studio’larda kullanmak üzere %20 indirim kuponu çıkıyor!  

Mutluluk garantili bir değişim için gelin önce size en yakışacak rengi ve modeli belirleyelim. Yeni yıla kendinizin en iyi versiyonu olarak girin! 

Koskoca ve yorucu bir seneyi geride bırakırken inanın bunu hak ettiniz!  

Şimdiden harika bir sene dilerim.

Sevgilerimle, 

Ahmet Coban 


Yorum bırak

Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.