100 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!
0 Sepetim
Sepete eklendi
  Sepetinizde 1 ürün var
  Sepetinizde 1 ürün var
  Toplam
  Alışverişi Tamamla Alışverişe Devam Et

  Garage Blog — sakinleştirici saç bakımı

  Blog Menüsü
  Bu Bahar Biraz Sakinlik İyi Gelir

  Bu Bahar Biraz Sakinlik İyi Gelir

  Bu yazın en gözde saç uygulamalarını geçtiğimiz haftalarda konuşmuştuk. Eğer daha o yazımı okumadıysanız göz atmanız için linkini buraya ekliyorum. Kısaca bu sezon da saçlarımızda güneş kadar parlak ışıltılar görmek istiyoruz.

  Highlightlarla bezenmiş bu özel uygulamalar yüzümüzü aydınlatırken bize de baharın doğaya yaptığı gibi harika bir canlılık katıyor. Fakat saç renginde bu tarz açıklı, koyulu uygulamalara giderken atladığımız bir nokta oluyor. Ve o da aslında çoğu zaman iyi bir uygulama ile diğerleri arasındaki farkı oluşturuyor.

  Beni yakından tanıyorsanız belki neden bahsedeceğimi tahmin ediyorsunuzdur: Bakım! Çünkü ne kadar düzenli uygulamaya çalışsak da, kendimize sözler de versek, çoğu zaman saç bakımını unutuyoruz ve koca bir kış sezonunu saçlarımız kuruyarak geçiriyor. İşte bu zamanı geri almak ve saçlarınıza kaybettiği sağlığı hızlıca geri kazandırmak için size önerim Brushlight, facelight vs. gibi dual renk uygulamaları öncesinde Sakinleştirici Bakım yaptırmanız.

  Sakinleştirici Bakım, geçtiğimiz yaz sezonu başında aplikasyon menümüze eklediğimiz ve hızlıca popülerlik kazanan Garage Studio’ya özel saç bakım terapimiz. Bu uygulama hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Sakinleştirici bakım sayesinde hem renk açma gibi işlemler öncesinde kusursuz bir baz hazırlamış oluyoruz hem de yaz aylarında deniz&güneş nedeni ile yıpranacak saçlara güç depolatıyoruz.

  Yani bu baharda sizlere diyorum ki; BİRAZ SAKİNLİK İYİ GELİR.

  Sevgilerimle

  Ahmet Coban

  Garage Sakinleştirici Bakım İle Tanıştınız mı?

  Garage Sakinleştirici Bakım İle Tanıştınız mı?

  Garage Hair Repair Studio’nun yeni olmasına karşın en popüler uygulamaları arasında hızlıca yerini alan “Sakinleştirici Bakım”, saçlarınızı gerçekten umutsuz bir noktada görüyorsanız aradığınız kurtarıcı işlem!  

  Sakinleştirici bakımda saç yapısını güçlendiren ve keratin içeren özel bir protein bileşimi var. Bu saçınızın aslında doğal dokusunda olan ama zamanla gördüğü işlemler nedeni ile bölge bölge kaybolan bir yapı. Sadece kuaförlerde uygulanan teknik işlemler nedeniyle de olması gerekmiyor. Yoğun sülfat içeren şampuanlarla sık yıkanan saçlar, fön makineleri, sert taramalar ve sprey, jöle benzeri ürünler de saçlarınızda bu sağlıklı yapının kaybolmasına neden olur. Böylece saç kuruyor, inceliyor ve parlaklığını yitiriyor. Cansız görüntünün yanı sıra saç zor şekil alıyor, ayrıca fön ve renklendirme işlemleri de kendini göstermiyor.   

  Sakinleştirici bakımı saçınıza yaptırmak istediğiniz köklü değişimlerden, ombre, brushlight, high/lowlight vb. gibi tüm renk açma işlemlerinden önce özellikle öneririm. Böylece saçınızı tüm teknik işlemlere hazırlayan güçlü bir baz oluşturmuş olursunuz. Ayrıca tüm boya işlemlerinde renklerin kendini tam olarak ifade etmesini ve uzun süre solmadan saçınızda kalmasını sağlar.  

  Sakinleştirici bakımı, uzmanlarımız saçınız için daha yoğun bir programa gerek duymazsa, yılda 3-4 defa yaptırabilirsiniz. Brezilya Fönü olarak ünlenen yöntemlere göre çok daha düşük sıcaklıkta uygulanır. Böylece özellikle son yıllarda popüler olan ombre, brushlight, highlight gibi işlemlerden açılan kısımlarda yanma, kırılma, kopma gibi riskler ortaya çıkmaz. Yoğun bir duman ve koku çıkarmadığı için uygulaması daha pratiktir. Saçı düzleştireceğim diye bir iddiası yoktur. Saçımı doğal kullanmak istiyorum ama sağlıklı ve bakımlı dursun derseniz harika bir seçenek olabilir.   

  Sevgilerimle, 

  Ahmet Çoban 

  Garage Sakinleştirici Bakımın ücreti 700-1100 TL arasında değişmektedir.