Black Friday 2017

Garage Organics’ten Black Friday Sürprizi!  
 
Organik güzellik ürünlerinin favori markalarından Garage Organics’te yeni bir dönem başladı. Prestijli sertifikaları ile tescillenen şifalı saç ve cilt bakım serilerimizin ambalajları yenilendi ve bazı ürünlerimizin formülleri güncellendi. 
Tüm dünyadan doğal bitkilerin cilde ve saça en yararlı olanlarını seçerek sürekli kendini geliştirmeye odaklanan ve sürdürülebilir bakım serileri sunan Garage Organics’in yenilenen yüzünü denemeniz için bu cuma günü “Black Friday” indirim fırsatı var!
 
Garage Hair Repair Studio’nun tüm şubelerinde ve Garage Organics web sitesinden yapacağınız online alışverişlerinizde geçerli olmak üzere %20 indirim fırsatından yararlanarak sağlıklı, doğal güzelliğe adım atabilirsiniz. 
 
Black Friday indirimi www.garageorganics.com’da Cuma saat tam 00:00’da başlayıp 23:59'a kadar devam edecek. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için Garage Hair Repair Studio’nun Etiler, Nişantaşı, Caddebostan ve Alsancak şubelerini ziyaret ederek deneyimli ekibimizden destek alabilir ya da info@garagehairrepair.com adresine sorularınızı iletebilirsiniz. 
 
Sağlıklı günler dileriz!